O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1985 roku i od tego czasu pracujemy nieprzerwanie w tym samym miejscu, zdobywając życzliwość i uznanie naszych klientów. Wykonujemy piękne kompozycje i aranżacje kwiatowe, dbamy o jakość towaru i wysoki poziom usług.

Docieramy do każdego klienta, tego lokalnego jak i tego, który przemierza nieraz całe miasto specjalnie po to, by trafić do naszej kwiaciarni. Dzięki indywidualnemu podejściu staramy się, aby nasze kompozycje i bukiety na różne okazje oraz obsługa posprzedażowa były spełnieniem jego potrzeb i oczekiwań.

Jeśli chcecie Państwo zamówić oryginalny bukiet - złożyć życzenia, podziękowania, gratulacje swoim bliskim lub partnerom biznesowym, prosimy o kontakt. Dostarczymy kwiaty w Warszawie i okolicach, a także do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Nasza fantazja w doborze kwiatów na pewno sprawi im wielką radość.

Oferujemy szeroki zakres usług florystycznych, sprzedaż upominków, kwiatów doniczkowych, sadzonek na balkony i tarasy, doniczek, pakowanie ozdobne prezentów. Miło nam będzie gościć Państwa osobiście w naszej firmie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i internetowego.